1. Autistická konference 7. září plně obsazená

Program konference najdete na webu Autistickakonference.cz. Témata a přednášející představujeme také ve Stories na Instagramu nebo Facebooku ATYP magazínu a Nadačního fondu ATYP. Některé z přednášejících, kteří jsou zástupci lidí s PAS, znáte. Například Dodo, která hovořila pro reportáž TV Primy před budovou Poslanecké sněmovny. Sledujte aktuality na FB Události a na webu Autistickakonference.cz.

Více o projektu 1. Autistická konference si můžete přečíst v ATYP magazínu, o jeho záměru, vzniku a cílech i přípravném týmu a přednášejících.

1. Autistická konference plně obsazena: Lidé s autismem budou mít v září svou konferenci.

Záštitu nad 1. konferencí lidí na spektru autismu převzali Ing. Miloš Růžička, předseda Výboru pro zdravotnictví ZHMP a Marta Pečeňová, členka Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením. 8. března 2020 byla spuštěna registrace na konferenci na webu a na Facebooku v Události 1. Autistická konference.

Prostory nám poskytlo Podnikatelské a inovační centrum ve Škodově paláci, které spadá do gesce Magistrátu hl. Města Praha. Konference bude od 9,00 do 17,30. Od 8. března 2020 byla spuštěna registrace na konferenci na webu a na Facebooku v Události 1. Autistická konference. Konference je již vyprodána, dokonce máme pořadník těch, kteří by ještě rádi přišli. Sledujte aktuality na webu Autistickakonference.cz na FB ATYP magazínu a na FB Události 1. Autistická konference.

Pokud se ještě chcete stát partnery konference nebo chcete podpořit 1. Autistickou konferenci, můžete nám napsat nebo zaslat na účet Nadačního Fondu ATYP finanční dar, za nějž Vám můžeme vystavit potvrzení a můžete si ho odečíst z daní. (účet NF ATYP u Raiffeisen Bank 9756596001/5500).

Děkujeme partnerům, kteří již 1. Autistickou konferenci podpořili: Magistrát hl.m. Prahy, Skupina ČEZ, Plastia, WP Distro, Nakladatelství Portál, Aqua Angels, Famtoys, Tiskárna Daniel, Evropský sbor solidarity, Platforma Naděje pro Autismus, Adventor, Za Sklem os, Studentský spolek Agora.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *