Veřejná tiskovka ke kurzu Klíče k sebeobhajobě 18. 2. 2022

Vážení podporovatelé, zítra to propukne v 11h, kdo chcete být přitom, tak tiskovka je on-line a veřejná:-)
Představíme vám na TK se slovenským partnerem A Centrum česko-slovenský projekt Klíče k sebeobhajobě pro vytvoření svébytné skupiny sebeobhájců s autismem ze ČR a Slovenska, dále realizační tým a většinu vybraných účastníků kurzu.
Odkaz na meet zítra 18.2. v 11h na Mezinárodní den Aspergerova syndromu
Kurz je realizován za finanční podpory v programu Erasmus+ Klíčová akce 2, Partnerství pro spolupráci v oblasti Mládeže. Ze 12 projektů předložených české agentuře Dům zahraniční spolupráce – DZS byly vybrány k finanční podpoře pouze čtyři. Mezi nimi i ten náš Keys to Sef-Advocacy (Key2SA, Klíče pro sebeobhájství).
Díky grantu v programu Erasmus+ můžeme zahájit hlavní aktivitu projektu, kterou jsme pojmenovali Klíče k sebeobhajobě (Kľúče k seba-obhajobe). Je to 8 on-line víkendových vzdělávacích kurzů pro vytvoření česko-slovenské skupiny sebeobhájců, kteří si budou vzájemně pomáhat v osvětě a obhajobě lidí na spektru autismu.
Projekt bude mít tři hlavní aktivity, které také představíme na Tiskové konferenci.
Citace vybraných účastníků s autismem jsou již na FB Klíče k sebeobhajobě / Keys to Self-Advocacy. Odpovídali na otázku, co je pro ně sebeobhajoba a proč chtějí být sebeobhájci.
Těšíme se na vás.
Více o projektu v článku v ATYP magazínu a na webu Beznavodu.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *