Tištěný ATYPICKÝ MEGAZÍN PŘINÁŠÍ KOMPLEXNÍ POHLED NA ŽIVOT AUTISTŮ V ČECHÁCH

Nadační fond ATYP se svými přáteli na spektru a kolegy z redakce ATYP magazínu to dokázal. Máme pro vás první tištěný časopis. 130 stran osvěty na celý duben, to neodložíte:-)
Děkuju všem díky, kterým megazín ATYP Speciál je. Megazín je super slovo vytvořené jen pro náš atypický tištěný ATYP Speciál.
Děkuju jmenovitě Hana Rosenthal, Dodo, Gabriela Böhmová, Sylva Šuláková, Šimon Hlinovský, Kateřina Šturmová, Frnka Jakub, Denisa Kuzmová, Alena Vorlíčková, Viktorie Havrdová, Veronika Rel Jirasek, Matěj Kočár, Jana Adolfova – Pastelkova, Veronika Müllerová a dalším a dalším.

Ambasadorem ATYP Speciálu je Jana Adolfova – Pastelkova
Člověk, který otevírá dveře dál… jako Temple Grandin.

Kresba Temple Grandin na obálce je od Hany Rosenthal.

Více si přečtěte v tiskové zprávě. Od 2. 4. je megazín k objednání na e-shopu ATYPPress.cz. Pro zahraniční zájemce na e-shopu Famtoys.

Tisková zpráva k vydání ATYP Speciálu ke Světovému dni zvýšení povědomí o autismu 2. dubna.

Tištěný ATYPICKÝ MEGAZÍN PŘINÁŠÍ KOMPLEXNÍ POHLED NA ŽIVOT AUTISTŮ V ČECHÁCH.

Vytištění a vytvoření megazínu ATYP Speciál podpořili:Tištěný ATYPICKÝ MEGAZÍN PŘINÁŠÍ KOMPLEXNÍ POHLED NA ŽIVOT AUTISTŮ V ČECHÁCH 3
Avast Software s.r.o., D&O Consulting s.r.o., Evropský sbor solidarity, Famtoys s.r.o., Magistrát hlavního města Prahy, Mužský kruh Jurta Čelákovice, Nadace AGROFERT, Nakladatelství Galén, Nakladatelství Portál, Nakladatelství TRITON, Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové, Ofico.cz, Tiskárna Daniel, TIVO s.r.o., Za sklem o.s. a mnoho soukromých dárců jmenovitě Mgr. et Mgr. Josef Fiřt, Matěj Dereck Hard, Lucie Rothman, Ing. Ivan Špirakus a Michal Tiller.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *